Crypto.com Exchange | İşternet

Kripto eğitim, danışmanlık ve analiz hizmetlerimiz hakkında bilgi mi istiyorsunuz?

SİZİ ARAYALIM

Crypto.com Exchange

Crypto.com Exchange yatırımcılar tarafından en çok tercih edilen kripto para borsaları arasındadır ve bu borsanın 3000 çalışanı bulunmaktadır. Ayrıca 90 ülkede hizmet vermektedir. Crypto.com, kullanıcıların hizmetine birden fazla dijital cüzdan bağlamasına izin verir ve ayrıca kendi kripto para birimi seçeneklerini kullanıcılarına sunar. Bunların arasında, kullanıcılarının blockchain destekli merkezi olmayan finans uygulamalarında ödül kazanmalarını destekleyen farklı bir uygulaması olan DeFi Cüzdan vardır. 

Crypto.com Nedir?

Crypto.com borsası, çeşitli kripto varlıkları ve blockchain ile ilgili ürünleri destekleyen önde gelen bir kripto para borsasıdır. Crypto.com kripto para borsasının, düşünce açıklığının çalışma arkadaşlarında aradıkları en önemli özelliktir. Crypto.com kredi veya banka kartı ile yapılan alışverişlerde ücretler oldukça yüksektir. Aralık 2021'de Crypto.com, anında ACH işlemlerine izin vermeye başladığını açıkladı. Daha önce kullanıcılar, ACH transferleri veya havale işlemlerini gerçekleştirmek için bankalarından geçmek zorunda idi. Bu ise, günler alabilen karmaşık bir süreçti. ABD'de mevcut olmayan bazı hizmetler: Singapur merkezli Crypto.com, hizmetlerinin çoğunu mobil uygulaması aracılığıyla ABD'li kullanıcılara sunmakta. Kullanıcılar uzun bir para birimi satın alabilir, satabilir ve takas edebilir ve nispeten düşük alım satım ücretlerinden yararlanabilir. Ek olarak,  şirketi kredi kartları, merkezi olmayan bir borsa, bir bağımsız kripto cüzdanı ve bir NFT sunuyor. Ayrıca kullanıcıların kripto paralarını elde tutmalarına, belirli bir süre boyunca Crypto.com kripto para borsası cüzdanında tutmalarına ve  %14,5'e varan oranlara kadar ekstra kripto para kazanmalarına olanak tanır.

Crypto.com NFT

Crypto.com NFT, alıcıların ve satıcıların daha önceden deneyime sahip olmadan basit bir şekilde ürün ticareti yapmalarını destekleyen zincir dışı bir platformdur. Crypto.com, siteye ve içeriğine erişimi ve kullanımını güvence altına alırken, Crypto.com sitesinde listelenen site, içerik, NFT'ler hakkında hiçbir beyanda bulunmaz veya garanti vermez.

Crypto.com Ne Zaman ve Kim Tarafından Kuruldu?

Crypto.com kripto para borsa şirketi Bobby Bao, Gary Or, Marszalek ve Rafael Melo tarafından 2016 yılında Monako adı altında kurulmuştur. 2018 yılında, kriptografi ve araştırmacı Matt Blaze'e ait bir alan adının satın alınmasının ardından şirketin adı Crypto.com olarak değiştirildi. Alan adı satıcıları adı 5 ila 10 milyon Dolar arasında değerlendirdi. 

Crypto.com Avantajları

Crypto kripto para borsası kullanıcılarına düşük ücretler sunmakta ayrıca kripto ödemeleri için harika fırsatları sunamaktadır. Crypto.com ile kullanıcıların paralarını dönüştürmeleri çok kolaydır. Kripto faizi kazanma fırsatını da vaad etmektedir. Crypto para borsası güçlü bir güvenliğe sahiptir. Crypto.com'un Ledger ile kurumsal düzeyde saklama çözümü olan Ledger Vault'u entegre eden bir  stratejik ortaklığı vardır. Ayrıca çoklu imza teknolojilerinin donanım güvenlik modüllerinden de yararlanırlar. Crypto.com üçüncü şahıslar tarafından fiziksel hasar imhasına ve hırsızlığa karşı 750 milyon dolarlık soğuk depolama sigortası sağladı. Sıcak cüzdanlarda tutulan tüm fonlar kurumsal fonlardır. Bu fonları güvende tutmak için HSM ve çoklu imza, anahtar oluşturma teknolojilerinden yararlanıyoruz. Öncelikle, müşterilerimizden gelen günlük para çekme taleplerini sorunsuz bir şekilde sağlamak için kullanılırlar. Crypto.com en az ayrıcalık ilkesine bağlıdır. Hem soğuk hem de sıcak cüzdanlardaki fonlara erişim hakları üzerinde sıkı kontrolleri bulunmaktadır. Crypto borsası kullanıcılarına 7/24 canlı müşteri desteği sağlamaktadır.

Crypto.com Komisyon Oranları

Daha önce hiçbir kripto para ticareti yapmamış Crypto.com kullanıcıları için; aylık işlem hacmi 25.000$'ın altında olan işlemlerde %0.4, daha yüksek hacimli kripto para ticareti işlemlerinde %0,004’den %0,1’e kadar düşük oranlarda komisyon alınmaktadır. Buna ek olarak, kripto para cüzdanınızda en az 5.000 CRO (Crypto.com coin) bulundurduğunuz takdirde indirimli işlem avantajlarından faydalanabilirsiniz.

 

 

 

Kripto eğitim, danışmanlık ve analiz hizmetlerimiz hakkında bilgi mi istiyorsunuz?

SİZİ ARAYALIM